עורך דין פלילי בחולון


מחפשים עורך דין פלילי בחולון? הגעתם למקום הנכון.

משרדנו בראשות עו"ד לוליק אסל מטפל במקרים:

 • אלימות במשפחה.
 • עבירות מין.
 • הונאה ומרמה.
 • אונס.
 • הטרדה מינית.
 • חקירות במשטרה.
 • סחר בסמים.
 • שחרור ממעצר.
 • שחרור ממעצר בערבות.
 • עבירות צווארון לבן.
 • עבירות כלכליות.
 • העלמות מס.

עו"ד פלילי בחולון – יתרון המשרד שלנו בראשות עו"ד לוליק אסל:

 1. ניסיון רב שנים – מעל 20 שנות ניסיון.
 2. מיקוד – בעוד שמשרדים אחרים נוהגים לטפל בתחומים רבים, עו"ד לוליק אסל מתמקד בתחום הפלילי בלבד.
 3. זמינות – ניתן ליצור קשר בכל שעה, במקרים דחופים המשרד בראשות עו"ד לוליק אסל זמינים 24/7.
 4. הצלחות – משרדנו בראשות עו"ד לוליק אסל חתום על הצלחות רבות, בניהם תיקים של פוליטיקאים, ואישי ציבור שנמצאו זכאים.
 5. אסטרטגיה משפטית – עו"ד לוליק אסל מוכר ביכולת שלו בצורה ייחודית ליצור אסטרטגיה נכונה בכל מקרה פלילי.

עורך דין פלילי בתל אביב

עורך דין פלילי בראשון לציון

ייעוץ אישי 24/7 עורך דין פלילי בחולון

במידה ואתם צריכים ייעוץ ראשוני לטיפול במקרה אתם מוזמנים ליצור קשר בצורה ישירה עם עורך דין פלילי לוליק אסל ניתן לחייג – 054-4629296

הערה חשובה- המשרד מקפיד לשמור על דיסקרטיות מלאה בנוגע ללקוחותיו.

החיים לא מתפתחים תמיד כמו שתכננו, ולעתים נוחתות עלינו הפתעות לא צפויות. הפתעה אחת ולא כל כך נעימה בלשון המעטה נוגעת להתמודדות עם רשויות החוק והמשפט, במקרים בהם אנחנו מואשמים בעבירה על החוק או מהווים קורבנות לעבירה.

במצבים אלו רצוי שנהיה מצוידים בידע ובניסיון המתבקשים, על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר מהמצב הנתון, תוך כדי ההליך המשפטי וכמובן שגם בסיומו, ותוך מיצוי כלל האפשרויות העומדות לפנינו.

כשמדובר במערכת המשפטית הסבוכה והעצמאית, חשוב מאוד להבין את הצורך בעורך דין מקצועי, בעל ניסיון ומומחה בתחומו. וכשמדובר בעבירות פליליות, החירות שלכם, כמו גם הצדק המגיע לכם תלויים רבות בעורך דין המייצג אתכם ובאיכויותיו.

אם אתם מחפשים עורך דין פלילי בחולון, משרד עורכי דין לוליק אסל מציע לכם ניסיון מוכח של למעלה מעשרים שנה בתחום המשפט הפלילי בישראל.

תחומי ההתמחות שלנו

משרד עורך דין פלילי בחולון עוסק במגוון רחב של עבירות בתחום הפלילי ועושה זאת בהצלחה יתרה כבר שני עשורים.

המשרד מתמחה בסוגים שונים של עבירות מין. מעבירות אינוס ומעשים מגונים ועד הטרדות מיניות, ניצול יחסי מרות או יחסים אסורים. ייצוג משפטי בעבירות מסוג דורש מעבר להבנה מעמיקה וייחודית בתחום, גם רגישות גבוהה והתנהלות יעילה אל מול הפרקליטות והמשטרה.

המשרד נותן ייצוג משפטי גם בעבירות מסוג צווארון לבן. זהו גם תחום רחב היקף, הן ברמת הידע הנדרש על מנת לעסוק בו, והן מבחינת מגוון העבירות הנכללות תחתיו.

עבירות צווארון לבן הן עבירות כלכליות שלא בוצעו באלימות, אלא בתחכום ובהונאה. עבירות כמו נטילה או מתן של שוחד, עבירות מס, זיוף מסמכים, עבירות מרמה, מעילה בכספים ועוד, נושאות עונשים הנעים מתשלום קנס ועד שנים רבות וארוכות בכלא.

עבירות צווארון לבן ועבירות מרמה והונאה שונות, כמו התחזות, קשירת קשר לביצוע הונאה והלבנת הון, עלולות להביא להליכי חקירה ומשפט ממושכים ומורכבים, ואיכות חייו של הנאשם בזמן ההליך תלויה רבות במקצועיות ובניסיון של עורך הדין.

תחום התמחות נוסף הוא בעבירות סמים. בעבירות מסוג זה מרחב התמרון גדול יותר, ותוצאת המשפט תהיה תלויה רבות בהתנהלות הנאשם. ליווי צמוד של עורך דין מומחה בתחום, אשר מכיר את המערכת היטב, תבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר בהתאם לנסיבות.

עורך דין פלילי בחולון – לניסיון מוכח אין תחליף

ניסיון מוכח הוא כלי אמין לבחינת איכויותיו של עורך דין פלילי, וכשהזכויות שלכם תלויות בכך, חשוב מאוד לבחור את עורך הדין הנכון.

למשרד עורכי דין לוליק אסל ישנה רשימה ארוכה של הצלחות בתיקים פליליים, תיקי מפתח ותיקים עם פרופיל גבוה. המשרד ייצג לאורך השנים מגוון רחב אנשים רמי דרג, מנכ"לים, פוליטיקאים ואנשי ציבור.

ההצלחה בתיקים המשפטיים טמונה ביכולת לייצר אסטרטגיה משפטית מדויקת וטקטיקות מקצועיות אשר יודעות להתמודד עם הליך משפטי מורכב ודינאמי, ובמרכזו הלקוח.

ניהול תיק פלילי והשגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח, לאורך התהליך וגם בסיומו, דורשים לא רק ידע רב ופרטני בתחומי המשפט הרחבים יותר והצרים יותר, אלא גם גמישות מחשבתית, יצירתיות והכרה מעמיקה של פנים-המערכת.

עורך דין פלילי לוליק אסל
לייעוץ ראשוני עם לוליק אסל התקשרו054-462-9296או שלחו טופס:

  Comments

  comments

  מילון מונחים

  ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני –

  054-4629296
  עקבו אחרינו בטוויטר
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  לייעוץ בוואצאפ