עורך דין פלילי בהרצליה

מחפשים עורך דין פלילי בהרצליה? עו"ד לוליק אסל כאן כדי לעזור.

משרדו של עורך הדין לוליק אסל הוא משרד מנוסה ועתיר ניסיון בתחום הפלילי, עם עשרות לקוחות מרוצים ובניהם ניתן למנות אישים בכירים כמו אנשי ציבור וחברי כנסת. המשרד שלנו מטפל בכל התחומים הנוגעים למשפט הפלילי, לרבות הטרדות מיניות , עבירות ירושה ושוחד, עבירות של סמים ואלימות המשפחה וכמובן שגם עבירות שוחד ועבירות מהתחום הכלכלי.

בחירתו של עורך דין פלילי הינה בחירה חשובה בעלת משקל משמעותי והשלכות קריטיות לעתיד חייכם או חיי יקירכם אשר מעורבים בחקירה פלילית או עומדים בפני כתב אישום. אנו ממליצים על שלושה שלבים מרכזים שיקלו עליכם את הבחירה ויאפשרו לכם לבחור בחוכמה את עורך הדין הפלילי הטוב ביותר עבורכם.

 • הבנה של הצרכים המשפטיים שלכם

לפעמים, אי הבנה של הסיטואציה המשפטית או של החקירה המתנהלת מולכם יכולה לפגוע בכם בצורה משמעותית. חשוב מאוד לבקש הערכה מקצועית מעו"ד פלילי מנוסה שיסקור עבורכם את התהליך איתו אתם מתמודדים ויתן לכם הערכה משפטית מלאה.

 • מחקר ובחינה של עורכי דין מתאימים

לאחר שהבנתם את הצרכים המשפטיים שלכם, תוכלו לדעת את פרופיל עורך הדין שאותו אתם מחפשים. לדוגמה, תוכלו לדעת האם אתם זקוקים לעורך דין פלילי מומחה עם מוניטין של תיקים מוצלחים בעבירות של הטרדות מיניות או בכל נושא אחר.

 • מפגש עם עורך הדין הפלילי שלכם

לאחר שיש לכם מספר מועמדים, הגיע הזמן להיפגש איתם ולבדוק מי הוא המועמד הטוב ביותר עבורכם. חפשו יושרה, מקצועיות , ומוניטין מוכח אשר מגובה בניסיון של תיקים מוצלחים שדומים להליך שאיתו אתם מתמודדים.

עורך דין פלילי בהרצליה – אז למה עו"ד פלילי לוליק אסל?

עו"ד פלילי בהרצליה לוליק אסל ומשרדו גאים להציג שורה של הצלחות ועובדות תומכות המגבשות את מוניטין המשרד כאחד הטובים בישראל בתחום הפלילי :

 • 20 שנות ניסיון והצלחות רבות אשר זכו לכיסוי תקשורתי נרחב
 • זמינות ושירותיות כערך עליון וקשב לצרכי הלקוחות
 • ייצוג של בכירים רבים במשק הישראלי
עורך דין פלילי לוליק אסל
לייעוץ ראשוני עם לוליק אסל התקשרו054-462-9296או שלחו טופס:

  Comments

  comments

  מילון מונחים

  ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני –

  054-4629296
  עקבו אחרינו בטוויטר
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  לייעוץ בוואצאפ