עורך דין פלילי בפתח תקווה

אם אתם עדיין מחפשים עורך דין פלילי בפתח תקווה, הגיע הזמן שתפסיקו לחפש.

משרד עורכי הדין לוליק אסל מורכב ממקצוענים בראשות עורך הדין לוליק אסל הנחושים להגן על לקוחותיהם בתחום המשפט הפלילי, ואנו עושים את מירב המאמצים על מנת לקדם את לקוחות המשרד לעבר מיצוי זכויותיהם המשפטיות ואף לזיכוים. המשרד שלנו מתמחה בטיפול במגוון נושאים ושדות מתחום המשפט הפלילי, ואנו גאים להציג ניסיון של 20 שנים בתחום וטיפול במגוון סוגי עבירות לרבות:

 • עבירות צווארון לבן
 • הטרדות מיניות
 • דין משמעתי
 • עבירות מרמה והונאה
 • עבירות שוחד ושורה של עבירות כלכליות

המשרד שלנו זכה לייצג ברבות השנים אישי ובכירי ציבור רבים כדוגמת חברי כנסת, מנכל"י חברות, פוליטקאים ושופטים.  תהליך ההגנה איתנו מתחיל בגיבוש אסטרטגית הגנה חכמה ומותאמת לנסיבות המקרה, ואנו מלווים את הלקוחות שלנו החל מהשלבים הראשונים של חקירות במשטרה ועד ניהול והגנה במסדרונות המשפט.

עורך דין פלילי בפתח תקווה – למה לבחור בנו?

לצד הניסיון הרב שצברנו בטיפול בעשרות תיקים, שחלקם כללו זיכויים מרשימים ומתוקשרים, אנו מקפידים על כמה ערכים אשר מבדלים אותנו ומציבים את המשרד בצמרת התחום הפלילי בישראל. אנחנו מציבים רף גבוה מאוד של דיסקרטיות מרבית, היכרות מעמיקה עם מוסדות ומערכת המשפט הישראלית וגיבוש חכם של אסטרטגיה משפטית.

איך תדעו שבחרתם את עורך הדין הנכון?

בשוק יש מגוון רחב של עורכי דין פלילים. אנו מכבדים את כל עורכי הדין בתחום אך חשוב שתדעו ותכירו את הנקודות החשובות בבחירה נכונה של עורך דין בסוגיה כל כך חשובה ומורכבת , שיכולה להשפיע רבות על החיים שלכם או של היקירים שלכם. חשוב שתבדקו לעומק את ההיסטוריה של עורך הדין שמציג את עצמו בפניכם, באילו תיקים הוא טיפל ומה ההצלחות שלו בתחום. וודאו שעורך הדין שאתם בוחרים הוא מומחה לתחום הפלילי ואינו מציע שירותי הגנה משפטית בתחום הפלילי כשירות נוסף. מומחיות והכרת התחום הפלילי נבנים בעמל רב ולאורך שנים.  אנו כאן כדי להציע לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים. מוניטין, מקצועיות ודיסקרטיות בדרך להצלחה.

עורך דין פלילי לוליק אסל
לייעוץ ראשוני עם לוליק אסל התקשרו054-462-9296או שלחו טופס:

  Comments

  comments

  מילון מונחים

  ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני –

  054-4629296
  עקבו אחרינו בטוויטר
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  לייעוץ בוואצאפ