עורך דין פלילי ברמת גן

מחפשים עורך דין פלילי ברמת גן? הגעתם למקום הנכון, משרד עורכי הדין לוליק אסל לשירותכם.

משרדנו מתמחה בייצוג בכל קשת התחומים הפלילים:

 • ייצוג לקוחות בהליכים של עבירות אלימות במשפחה
 • ייצוג לקוחות אשר מתמודדים עם אישומים או חקירות של עבירות סמים
 • ייצוג לקוחות אשר מתמודדים עם הליכי חקירה של הטרדות מיניות
 • ייצוג לקוחות בשורה של הליכים וחקירות כלכליות כמו עבירות שוחד

תפקיד עורך הדין הפלילי – יצירת אסטרטגיה נכונה כבר בשלבים ההתחלתיים של התהליך

בשלבים הראשונים בהם אופף עשן רב סביב התהליך או החקירה המתנהלים, חשוב לגבש אסטרטגית הגנה ותגובה ראשונית. שלב זה חשוב מאוד ורצוי לבצע אותו מה שיותר מוקדם על מנת למנוע בעיות אשר יכולות להיגרם מתכנון לקוי ואף לגרום לכך שבגלל תכנון ויישום לקוי של טקטיקות הגנה הנאשמים יכולים בסופו של דבר להפגע בצורה משמעותית.

מה תפקיד עורך הדין הפלילי בתהליך?

ככלל, תפקידו של עורך דין פלילי הוא להבטיח את מיצוי הזכויות שלכם באופן מלא, ובשדה הפלילי נושא זה חשוב במיוחד משום שלעיתים נאשמים אינם מודעים לזכויות שלהם במהלך התהליכים השונים (חקירות במשטרה, מעצרים, משפטים וכו') ואי ידיעה זו מובילה לפגיעה קשה בזכויות הבסיסיות המגיעות לכל אדם אשר נמצא תחת הליך פלילי. בנוסף, עו"ד פלילי מנוסה ידע כיצד לגבש אסטרטגית הגנה נכונה ומותאמת עבור כל מקרה , בצורה כזו שתבטיח או לפחות תשאף להבטיח הגנה משפטית מקסימלית של כל מיוצג.

עורך דין פלילי ברמת גן – למה לבחור במשרד שלנו ?

משרד עורך הדין לוליק אסל מציג שורה של הצלחות מוכחות המתפרשות על גבי 20 שנים בתחום הפלילי. במהלך השנים משרדנו ייצג ידוענים , אישי ציבור, פוליטקאים ואנשים בכירים במשק. בחירה בנו היא בחירה במוניטין ואיכות ברמה הגבוהה ביותר. לצד זאת, אנו מספקים סטנדטרט שירות יוצא דופן הכולל זמינות ומענה בכל שעות היום. בתור תושבי העיר רמת גן, אתם מזומנים לקפוץ למשרד שלנו שנמצא ביגאל אלון ולהיפגש איתנו. אנחנו כאן כדי לעזור לכם ולהבטיח שתנצלו את כל הזכויות המגיעות לעם.

עורך דין פלילי לוליק אסל
לייעוץ ראשוני עם לוליק אסל התקשרו054-462-9296או שלחו טופס:

  Comments

  comments

  מילון מונחים

  ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני –

  054-4629296
  עקבו אחרינו בטוויטר
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  לייעוץ בוואצאפ