עורך דין פלילי ברמת השרון

אם גם אתם מחפשים עורך דין פלילי ברמת השרון והסביבה, הגעתם למקום הנכון! עו"ד לוליק אסל עוסק כבר 20 שנים בטיפול בעבירות שונות בכל תחומי ושדות המשפט הפלילי. תחומי ההתמחות שלנו כוללים בין השאר:

 • עבירות צווארון לבן
 • עבירות של הטרדות מיניות
 • מרמה והונאה
 • עבירות שוחד ועבירות כלכליות

כיצד תוכלו לבחור בחכמה עורך דין פלילי ברמת השרון?

בחירתו של עורך דין פלילי היא בחירה משמעותית מאוד שיכולה להיות קריטית בדיעבד. כדי שתוכלו לנצל את מלוא הזכויות שלכם, חשוב לבחור בעורד דין ומשרד עם מוניטין מקצועי וניסיון עשיר בתחום הפלילי ובמיוחד בשדות בהם אתם צריכים ייצוג משפטי. כדי שתוכלו לוודא שאתם אכן בוחרים בעורך הדין הטוב ביותר עבור המקרה הייחודי שלכם, חשוב לבצע בדיקת רקע של המשרד ולבדוק באילו תיקים הוא טיפל בעבר, מי היו פרופיל המיוצגים שלו בעבר ומה ההצלחות של המשרד. בנוסף, אנחנו ממליצים להפגש עם עורך הדין שאיתו אתם רוצים לעבוד ולהתרשם מהיחס אותו אתם מקבלים. חשוב לשאול מי בפועל יטפל בתיק שלכם, מה התהליך הצפוי ולברר לעומק את כל העלויות הנלוות. כמו כן, בקשו בפגישה שיציגו לכם מספר מקרים דומים בהם המשרד טיפל בהצלחה והצליח להוביל לזיכוי או הצלחה אחרת בתחום הפלילי הרלוונטי למקרה שלכם.

למה לבחור בלוליק אסל?

עו"ד לוליק אסל הוא בעל ניסיון של 20 שנים בתחום המשפט הפלילי וצבר היכרות מעמיקה עם כלל מערכות המשט וגורמי אכיפת החוק.  כאשר אתם בוחרים במשרד שלנו, אתם יכולים להיות רגועים שתתבצע העבודה המקצועית ביותר , אשר מבוססת על עשרות שנים של ניסיון , תיקים , מיוצגים ופרשות שהובילו אותנו להיות אחד מהמשרדים המצליחים ביותר בתחום. אם אתם רוצים שירות באיכות הגבוהה ביותר בארץ, לצד ניהול מקצועי מקיף של אסטרטגיית ההגנה שלכם , אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר או לקפוץ למשרדים שלנו ביגאל אלון ת"א. מרחק של כמה דקות נסיעה בלבד מרמת השרון.

עורך דין פלילי לוליק אסל
לייעוץ ראשוני עם לוליק אסל התקשרו054-462-9296או שלחו טופס:

  Comments

  comments

  מילון מונחים

  ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני –

  054-4629296
  עקבו אחרינו בטוויטר
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  לייעוץ בוואצאפ