כותב: c@digitouch.co.il פורסם ב: כללי 4.04.22, 10:55

משפחות הפשע בישראל

משפחות הפשע 

בשנים האחרונות קיימת עליית מדרגה רצינית בהתנהלות של משפחות הפשע בישראל. יש מאבקי כוח ביניהם והדבר מוביל לניסיונות רצח בין גורמים שונים, מקצת מהם מסתיימים במוות ובאחרים יש נפגעים שהם ממשפחות הפשע. הבעיה היא שניסיונות החיסול מתבצעים במקרים רבים לאור היום ובמקומות הומי אדם ולכן יש נפגעים וגם הרוגים בקרב אזרחים תמימים שהיו במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון. עניין של חלקיקי שניות וגורלם המר נקבע, אף על פי שהם לא קשורים בשום מקרה לאנשים הללו כלל. 

לא אחת המשטרה עוצרת בני משפחה של משפחות הפשע הללו לאור חשד שקיים נגדם במקרה זה או אחר של חיסולים. כל אחד מהם שמגיע לחקירה במשטרה חייב להיעזר באיש מקצוע עורך דין פלילי מהשורה הראשונה שיסייע לו מול המשטרה ומול הפרקליטות, כיוון שרק מי שהוא בעל ידע בתחום זה יכול לקדם מהלכים שונים. זאת לעומת עו"ד דיני עבודה או מקרקעין שאין להם מספיק ניסיון בנישה ייחודית זו. בשלב ראשון עורך הדין הפלילי מגיע לתחנת המשטרה ומשוחח עם הלקוח שלו כדי להבין את פרטי המקרה ובהתאם לנתונים הספציפיים, הוא מעניק לו הכוונה מלאה. 

מקצועיות של עו"ד פלילי עבור משפחות הפשע 

כל מה שקשור לנושא משפחות הפשע הוא סבוך ומורכב כיוון שבעברם קיימים מקרים קודמים שבעקבותיהם חלק מהעבריינים ישבו בכלא, מקצת מהם עדיין יושבים בכלא ולכן ההתנהלות היא ייחודית. מי שבחר להיות עורך דין פלילי ולעבוד ביום יום שלו עם המשפחות הללו הוא אדם חריף, חד לשון ושם לב לדקויות הקטנות ביותר כדי לסייע ללקוחות שלו.

אם מדובר במעידה חד פעמית, הרבה יותר קל לקבל עבור אדם זה עונש מופחת עקב נסיבות מקלות אך כשמדובר בעבריין בעל רזומה עשיר של מקרים שאין להקל בהם ראש כמו פרוטקשן, שוד, רצח ועוד, מדובר בתיקים פלילים כבדים מאד של משפחות הפשע. זו הסיבה שעורך הדין מחפש דרכים שונות כיצד לסייע להם ולהקטין את סעיפי האישום, דבר שיוביל לעונשים מופחתים.

התנהלות מול בית המשפט 

כל מקרה הוא לגופו אך הקו הכללי כולל בדיקה של תקדימים משפטיים במקרים דומים. עו"ד פלילי בודק כל הזמן אילו פסיקות נקבעו בבתי משפט אחרים בארץ במקרים דומים ובהתאם לכך הוא מבקש מבית המשפט התחשבות בנושאים כאלה ואחרים של משפחות הפשע וזאת לאור תקדימים במשפטים אחרים. 

בית המשפט רואה בחומרה רבה את מעשי הרצח והניסיונות לרצח שפוגעים לא רק באנשי משפחות הפשע, אלא גם באזרחים תמימים שבמקרה עברו שם ועקב כך נפגעו או חלילה נהרגו. זו הסיבה שהמשטרה ובתי המשפט עושים כל שניתן כדי לתפוס את החשודים, להעביר אותם למעצר ולאחר המשפט למאסר לתקופות ארוכות, כדי להפחית את הפחד שקיים ברחובות עקב המעשים הפליליים שהם מאד מסוכנים שמתרחשים שם. 

עורך דין פלילי לוליק אסל
לייעוץ ראשוני עם לוליק אסל התקשרו054-462-9296או שלחו טופס:

  Comments

  comments

  מילון מונחים

  ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני –

  054-4629296
  עקבו אחרינו בטוויטר
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  לייעוץ בוואצאפ