שכר טרחה של עורך דין פלילי
כותב: לוליק אסל פורסם ב: כללי 25.08.21, 09:44

הליכים פליליים בבית הדין לעבודה

במשרדים רבים של עורכי דין, קיימות מחלקות המתמחות בכל הקשור לליווי וייצוג של מעסיקים בנושאים הקשורים להליכים פליליים המתקיימים בבתי הדין לעבודה. למשרדים אלו יש ניסיון עשיר בתחום ולמעשה כל מעסיק שיגיע לקבל את שירותיהם, יקבל ייצוג לגבי כל עבירה פלילית שהוא מואשם בה. 

העסקת עובדים זרים שלא כדין

משרדי עורכי דין מייצגים מעסיקים הפועלים בענפים שונים בישראל בהם, ענף המזון והמשקאות, כוח אדם, אבטחה וניקיון, רשתות שיווק ועוד. בחלק מהמקרים, אותם מעסיקים מואשמים בהליכים פליליים הקשורים להעסקה של עובדים זרים שלא כחוק. הידעתם שמדי שנה מוגשים מעל 250 כתבי אישום הקשורים להעסקת עובדים זרים שלא כחוק? כמו כן, מוטלים המון קנסות כספיים, מדובר על סכומים שמגיעים לכמה מיליונים מדי שנה. 

אם פתחו נגדכם הליכים פליליים וכמו כן הוגשו כתבי אישום בגין העסקה של עובדים זרים ללא היתרים מתאימים, העסקה בניגוד לתנאי היתר העבודה, אי הסדרה של ביטוח רפואי וכו', אז מומלץ לפנות כמה שיותר מהר לייעוץ משפטי שיינתן על ידי עורך דין דיני עבודה וכמו כן עורך דין פלילי. 

העסקת עובדים ישראליים שלא כדין

עורכי דין מייצגים מעסיקים גם כאשר מדובר על עבירות פליליות הקשורות להעסקת עובדים ישראליים. עבירות כאלה יכולות להיות אי תשלום של דמי פנסיה, אי מתן של זכויות סוציאליות, אי תשלום של שכר מינימום, הלנת שכר, פגיעה בתנאי העבודה, העסקה של בני נוער בניגוד לחוק, הפרה של חוק עבודת נשים או חוק שוויון הזדמנויות בעבודה וכו'. 

הטרדה מינית בעבודה – עבירה פלילית לכל דבר

על פי החוק למניעת הטרדה מינית, נקבע שהטרדה מינית היא עבירה פלילית שעונשה מאסר. המעשים שמוגדרים על פי החוק ונחשבים להטרדה מינית הם:

-סחיטה באיומים.

-מעשים מגונים.

-הצעות חוזרות בעלות אופי מיני.

-פרסום של סרט, הקלטה או תצלום של אדם ללא הסכמתו.

-התייחסות מרובה המתמקדת במיניות של האדם וזאת לאחר שזה הראה שאינו מעוניין באותן התייחסויות.

ליווי משפטי צמוד לאורך כל הדרך

מומלץ לבחור משרד עורכי דין שיש עליו המון המלצות וכמו כן שהדירוג שלו גבוה והוא זה שינהל לכם את התיק המשפטי מתחילתו ועד סופו. מטרת הייצוג היא להביא בסופו של דבר לזיכוי ו/או להפחתה של הקנסות הכספיים. אם תבחרו משרד עורכי דין, מומלץ לוודא שלעורכי הדין יש ניסיון רב ושהם אכן ניהלו בהצלחה תיקים משפטיים דומים למקרה שלכם. קחו בחשבון שאם ננקטו נגדכם הליכים פליליים בבית הדין לעבודה, אין להקל בכך ראש. קחו בחשבון שבכל תיק משפטי כזה, יוגשו תמיד כתבי אישום נגד נושא המשרה ומדוע? זאת משום חובת הפיקוח שמוטלת על נושאי המשרה. זו יכולה להיות חובת פיקוח ישירה וכמו כן חובת פיוח עקיפה. בכל מקרה, מומלץ להקדים ולפנות לייעץ עם עורכי דין וזאת על מנת שיהיה אפשר לגבש את האסטרטגיה המתאימה. 

עורך דין פלילי לוליק אסל
לייעוץ ראשוני עם לוליק אסל התקשרו054-462-9296או שלחו טופס:

  Comments

  comments

  מילון מונחים

  ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני –

  054-4629296
  עקבו אחרינו בטוויטר
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  לייעוץ בוואצאפ