עורך דין גירושין
כותב: עורך דין לוליק אסל פורסם ב: כללי 30.05.17, 11:47

עורך דין גירושין

כולנו מודעים לעובדה, כי מקרי הגירושין, אינם דומים האחד לשני וכל מקרה הינו לגופו. אם אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין גירושין, מומלץ, כי תשכרו את שירותיו של עו"ד המומחה שנים ובעל שם ומוניטין בתחום הגירושין ובדיני משפחה בכלל. כשאר בני הזוג המעוניינים להתגרש, יגיעו עם הסכם גירושין, יהיה להם ולילדיהם קל יותר. בני הזוג, יכולים להיות עדיין בקשר טוב ורק למען ילדיהם, מה שיקל את ההליך של הגירושין על כולם. כאשר מדובר על הליכי גירושין, קיימת בירוקרטיה די מורכבת ועל אחת כמה וכמה, כשאר בני הזוג נמצאים במריבות עקובות מדם.

יש להתכונן נפשית מראש לקראת הליך הגירושין ואם אתם סבורים בביטחון מלא, כי בן או בת הזוג עומד\ת לפתוח במלחמה נגדכם, יש להיערך לכך מראש, ממש כמו בכל מלחמה. אם זה עדיין לא מאוחר, ניתן יהיה לפתוח תיק בביהמ"ש לענייני משפחה  ברגע שהחל ההליך. על כן, יש לבחור עורך דין גירושין מומלץ ומקצועי בעל ניסיון רב. כך שתבינו מה עליכם לשלם עבור מזונות הילדים, חלוקת הרכוש, הסדרי הראייה משמורת ועוד.

המלחמות הידועות בהליך הגירושין

המלחמות הכואבות בנושא הגירושין הינן: משמורת הילדים, היות וקיימת שאלה, מי יהיה משמורן על הילדים לאחר הגירושין. למעשה ביהמ"ש לענייני משפחה, הוא זה שיחליט מי יהיה המשמורן ולעיתים ביהמ"ש ידרוש מבחן למסוגלות הורית משני ההורים. ברצון הילד , ביהמ"ש לענייני משפחה יתחשב, כאשר אחד מהילדים או כולם יגיעו לגיל 12. במידה ומדובר על ילדים שהם צעירים יותר בגיל, המשמורן, יהיה חייב להוכיח כי הוא בעל עבודה יציבה וכי הוא יכול לדאוג לצרכי הילדים ועל היציבות הנפשית שלהם.

התייעצות לפני גירושין עם עו"ד הבקיא בדיני משפחה יקל על התהליך

מלבד היותו עורך דין גירושין, עוה"ד הוא אף יועץ לענייני משפחה והוא זה שבקיא היטב בחוקים ואף ניהל תיקים שהיו בהם מקרים שונים ומגוונים בנושא הגירושין. זו הסיבה, כי מומלץ להתייעץ עם עוה"ד לפני שתחליטו על צעד כלשהו. יש לדעת מהי האסטרטגיה הנכונה, מה שיגרום לגירושין הוגנים והסדרי ראיה סבירים. כדאי לשלם מזונות גבוה סביר וכך, תוכלו היות ביחסים מעולים עם ילדיכם.

עורך דין פלילי לוליק אסל
לייעוץ ראשוני עם לוליק אסל התקשרו054-462-9296או שלחו טופס:

  Comments

  comments

  מילון מונחים

  ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני –

  054-4629296
  עקבו אחרינו בטוויטר
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  לייעוץ בוואצאפ