כותב: c@digitouch.co.il פורסם ב: כללי 7.04.22, 09:31

ייצוג משפטי על ידי עורך דין פלילי

עורך דין פלילי 

תחום העיסוק של עורך דין פלילי הוא שונה מכל עורך דין אחר אשר עוסק ברבדים אחרים של המשפט בישראל. הנושאים שבהם הוא מטפל הם נושאים שקשורים בחוק וסדר ברמה הגבוהה ביותר הקשורה הן לאזרח מול אזרחים אחרים והן מול המדינה. אחד הנושאים הכואבים שבו הוא עוסק הוא נושא של הטרדה מינית ועבירות מין. בנושא הזה יש חשיפה נרחבת בשנים האחרונות לאור הכמות הגדולה מאוד של המקרים אשר קורים הן בארץ והן בעולם, של גברים וגם של נשים שמבצעים הטרדות מיניות לאנשים שהם חלשים מהם ולכן הם מרגישים את האפשרות לעשות בהם ככל שעולה העולה על רוחם ללא אישור שלהם. הפגיעה בגוף הפרטי כוללת בעילה של קטינות וגם של קטינים, הטרדות מיניות במקומות עבודה, ביצוע מעשים מגונים ועוד. הרשות השופטת מבינה את חומרת המעשים האלה ולכן עורכי הדין הפליליים שמייצגים את האנשים שהוטרדו ונפגעו, הן הגברים והן הנשים מביעים זעקה משוועת לצדק חברתי בנושאים האלו, 

עורך דין פלילי הוא אדם מיוחד מאוד מכיוון שהוא צריך לשים לב זה לנקודות קטנות ביותר, לדקויות בכל עניין וזאת כדי לייצג את הנפגע או הנפגעת באופן המיטבי. כדי להגיע לכך הוא משוחח עם הנפגעים כמה וכמה פעמים כדי להבין מה קרה במקרה האחד שבו הייתה הטרדה מינית או אם זה נמשך לאורך זמן וההטרדות הללו התרחשו שוב ושוב. על פי המידע הזה הוא יקבע את האסטרטגיה הנכונה ביותר כדי לתקוף  משפטית את האדם שביצע את הפעולה הזאת וזאת כדי ושהוא יקבל את העונש בדרגה הגבוהה ביותר. אם אתם מכירים עורך דין אחר שמבצע עבורכם פעולות שונות בתחומים אחרים כמו בנושא משפחה בנושא נזיקין או עורך דין מקרקעין, הוא יוכל להמליץ לכם על עורך דין פלילי איכותי כדי שהוא ייצג אתכם בבית המשפט וזאת כיוון שיש לו ידע מופלג בנושא שבו הוא עוסק. מיומנות של עורך דין פלילי 

עו"ד פלילי הוא בעל ניסיון רב שנים ומעבר לכך הוא יודע תמיד מה קורה במקרים אחרים ובתיקים תיקים פליליים דומים ולכן במקרים של תיקים פליליים הוא היחיד שיכול לסייע.

מעשי מרמה 

עורך דין פלילי מטפל גם בעבירות מרמה אשר מבצעים אזרחים נגד אזרחים אחרים או נגד גופים אחרים כמו חברות בכל גודל אפשרי. אלו יכולים להיות מקרי מרמה מינוריים שקשורים בזיוף המחאות בשינוי סכום הכסף שמופיע וכך למשוך סכום גבוה יותר.

מקרי מרמה חובקי עולם נעשים באמצעות סייבר, כוללים  שליפה של מידע מתוך מאגרי מידע חסויים של אזרחים כמו פרטי תעודת זהות, פרטי כרטיס האשראי, כרטיסים רפואיים ועוד.

אלימות בחברה 

נושא נוסף אשר עורך דין פלילי מטפל בו הוא האלימות. אין ספק שהאלימות גוברת מיום ליום ויש מקרים רבים שבהם בני משפחה מגיעים למצב של אלימות ביניהם או אנשים זרים המגיעים לוויכוח על מקום חניה שהוביל למקורות לאלימות לפציעות וגם חלילה במקרה עם מוות.

עורך דין פלילי לוליק אסל
לייעוץ ראשוני עם לוליק אסל התקשרו054-462-9296או שלחו טופס:

  Comments

  comments

  מילון מונחים

  ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני –

  054-4629296
  עקבו אחרינו בטוויטר
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  לייעוץ בוואצאפ