חקירת משטרה
כותב: לוליק אסל פורסם ב: כללי 10.03.22, 13:41

מהם תחומי העיסוק של עורך דין רשלנות רפואית?

אין דבר חשוב יותר מהבריאות שלנו. הרי הגוף שלנו הוא זה שמאפשר לנו לפעול בעולם, ללכת, לחזור, להרגיש טוב זו אולי הזכות הבסיסית ביותר שיש לכל אדם. לכן, כל כך חשוב להקפיד על הבחירה של האנשים הנכונים שיטפלו בנו במידה ואנחנו לא מרגישים טוב.

עבודה של עורך דין אליו פונים במידה ואתם מרגישים כי נעשה עוול באופן בו טיפלו בכם היא להצליח בראש ובראשונה לגשר בין שלל המונחים המקצועיים ולעזור לכם לתבוע את שלכם ללא עוררין. הרי הזכות שלכם להרגיש טוב היא זכות שאף אחד לא יכול לערער עליה.

כך שלמעשה, העבודה של איש מקצוע בתחום היא לעזור לכם להבין את המשמעויות המשפטיות והרפואיות כדי שתוכלו למצות את הזכויות שלכם במידה ואלו נפגעו.

כאן, במאמר הבא נסקור בקצרה את התהליך שמתרחש לאחר שאתם פונים לאיש מקצוע בנושא. נעזור לכם להבין כיצד אתם יכולים למצות את הזכויות שלכם באופן הטוב והמקצועי ביותר.

קודם כל, עליכם לזהות כי יש לכם בעיה

עורך דין רשלנות רפואית הוא מי שמגיעים אליו קודם כל כאשר מרגישים שמשהו לא מתנהל כשורה. לעיתים הדבר ברור, אתם מגיעים למרפאה או לבית חולים ואתם רואים כי יצאתם בנזק גדול יותר מזה שהגעתם איתו. אך לעיתים, הבעיה היא לא ממש מוגדרת, לעיתים אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם סיטואציות יותר מורכבות, אולי מקרים בהם לא ברור מה הסיבה שהובילה לתוצאה הרת אסון.

התפקיד של איש מקצוע הוא בראש ובראשונה לקבל את ההחלטה העקרונית כי מדובר ברשלנות רפואית. עורך דין רשלנות רפואית יגיד האם מדובר על עילה לתביעה, האם אכן הנזק שנגרם לכם לא היה צריך להתרחש ואיך ניתן למצות את הזכויות שלכם.

אתם צריכים להבין כי הליכה אל תוך הליך משפטי זו חוויה מאוד לא נעימה. כאשר אנחנו מדברים על עורך דין רשלנות רפואית מדובר על חוויה קשה אפילו יותר, וודאי אם אתם סובלים מבעיה רפואית כזו או אחרת. אבל עליכם להבין כי אין שום דבר בעולם שיכול למנוע מכם לקבל את מלוא הזכויות המגיעות לכם על פי חוק.

לאחר מכן, עורך דין רשלנות רפואית ילווה אתכם לאורך התהליך

עורך דין רשלנות רפואית ילווה אתכם לאורך התהליך. מדובר על תהליך שכולל לא פעם מונחים מקצועיים, שפה לא מובנית, כזו שבתוכה קשה לאדם הפשוט להבין מה המשמעות של כל מהלך ומהלך. תפקיד של עורך דין רשלנות רפואית הוא להוביל אתכם לאורך הדרך ולאפשר לכם לתבוע את שמגיע לכם תוך מתן דגש לכך שאף אחד לא יוכל להגיד שזה לא נכון ושאתם מדמיינים.

אנחנו כאן מחכים לכם, כדי לעזור לכם לאורך התהליך, אז למה אתם מחכים?

 

עורך דין פלילי לוליק אסל
לייעוץ ראשוני עם לוליק אסל התקשרו054-462-9296או שלחו טופס:

  Comments

  comments

  מילון מונחים

  ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני –

  054-4629296
  עקבו אחרינו בטוויטר
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  לייעוץ בוואצאפ