תאונות דרכים פלילי
כותב: לוליק אסל פורסם ב: כללי 28.12.20, 18:44

מתי תאונת דרכים הופכת להיות פלילית?

תאונת דרכים היא מקרה מצער מאוד שעדיף שלא יקרה. במידה ואנחנו מעורבים בתאונת דרכים חשוב מאוד לשים לב לגבול הדק בין תאונת דרכים שמהווה עבירה פלילית ובין תאונת דרכים שהיא רק תאונה. תאונת דרכים הופכת להיות פלילית כאשר אחד מהנהגים פעל שלא בתום לב. כך למשל כאשר אנחנו מעורבים בתאונת דרכים ונוטשים את זירת התאונה לפני הגעת כוחות הצלה אנחנו מבצעים עבירה פלילית. עו”ד תאונות דרכים יוכל לייצג אותנו במקרה זה.

עו”ד תאונות דרכים – לתאונות פגע וברח

במקרה בו אנחנו מעורבים בתאונת פגע וברח כצד הפוגע אנחנו חייבים לשכור את שירותיו של עורך דין תאונות דרכים – עורך הדין יוכל לסייע לנו לטעון לחפות שלנו או לנסיבות מקלות שבגללן נטשנו את זירת התאונה. חשוב מאוד לשכור עורך דין כבר בשעות הספורות שאחרי התאונה כי הוא יכול לסייע לנו להתמודד טוב יותר עם חקירת המשטרה. תאונת פגע וברח היא דבר מסוכן מאוד כי היא יכולה להוביל למוות או לפציעות קריטיות של אנשים. כאשר אנחנו שוכרים עורך דין הוא יכול לסייע לנו לצאת עם מינימום עונש כך שלא נצטרך לשבת בכלא אלא רק לעשות עבודות שירות.

למקרה של נהיגה בשכרות

עו”ד תאונות דרכים יכול לסייע לנו במקרה של נהיגה בשכרות. נהיגה בשכרות יכולה להיות פעולה הרת אסון. כאשר אנחנו נוהגים עם מאוחרי ההגה לאחר ששתינו מעל הכמות המותרת בחוק אנחנו מסכנים את החיים של ושל משתמשי הדרך האחרים. במקרה ואכן למרבה הצער קרתה לנו תאונה תחת נהיגה בשכרות חשוב מאוד לשכור עורך דין מומחה שיוכל לסייע לנו ליהנות מצדק ועונש מופחת.

למקרה של נהיגה תחת שלילה

עו”ד תאונות דרכים יכול לסייע לנו מאוד במידה ונשלל לנו רישיון הנהיגה ובכל זאת נהגנו ברכב ונתפסנו על ידי המשטרה במעשה לא חוקי ופלילי זה. עורך דין מומחה לדיני תעבורה יוכל לסייע לנו להתמודד טוב יותר עם האישומים של משטרה והפרקליטות נגדנו. נהיגה תחת שלילה היא אירוע מצער שלא צריך לקרות והיא יכולה להרוס חיים של אנשים רבים. אם נשלל לנו הרישיון אנחנו יכולים לערער על כך לבית המשפט אבל אסור לנו בתכלית האיסור לנהוג כאשר אנחנו תחת שלילה.

בסופו של דבר עורך דין דיני תעבורה יכול לסייע לנו להתמודד טוב יותר אם אישומים שיש נגדנו שקשורים לתחום התעבורה ותאונות הדרכים. כאשר אנחנו מתמודדים עם משפט בבית דין לענייני תעבורה אז חשוב מאוד לשכור את השירות של עו”ד תאונות דרכים. עורך דין זה מתמחה במיוחד בדיני תעבורה והוא יכול לייצג אותנו בבית המשפט כך שנוכל לצאת זכאים או כך שנוכל לסגור על עסקת טיעון עם בית המשפט והתביעה.

עורך דין פלילי לוליק אסל
לייעוץ ראשוני עם לוליק אסל התקשרו054-462-9296או שלחו טופס:

  Comments

  comments

  מילון מונחים

  ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני –

  054-4629296
  עקבו אחרינו בטוויטר
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  לייעוץ בוואצאפ