עורך דין ירושות
לוליק אסל כותב: לוליק אסל פורסם ב: כללי 15.02.21, 12:29

כותבים ירושה? כך תעשו את זה נכון

זה לא נעים לדבר על זה. רובינו משתדלים להדחיק את הרעיון, אבל בסופו של יום, ככל הנראה כולנו נמצא את עצמנו בסוף הדרך. אם גם אתם שואלים את עצמכם איך הייתם רוצים לחלק את הרכוש שלכם בין הילדים והקרובים זה הזמן- לכתוב צוואה.

צוואה היא אולי מאמר פרטי שלכם, אבל בראי המשפטי, צוואה היא מסמך משפטי לכל דבר ועניין. היא למעשה המילים שתשאירו אחריכם, מהם יבינו בני המשפחה והקרובים לכם מה הרכוש אותו אתם מחלקים, למי ועבור מה.

במידה ואתם רוצים לבצע את הפרוצדורה כמו שצריך, בכובד ראש ולהיות בטוחים כי מה שקבעתם שיקרה לאחר מותכם אכן יקרה במציאות, אין מנוס מלגשת לגורם מקצועי שיעשה את התיווך הדרוש בין השותפים השונים לאחר מותכם.

מה תפקידו של עורך דין ירושות

עורך דין ירושות הוא לא עורך דין במובן אותו אתם מקירים. אנחנו לא מדברים על הדימוי הקלאסי של עורך הדין באולם בית המשפט. במקרה הזה עורך דין ירושות הוא למעשה האיש שתפקידו לייצר את הקשר בין המסמך אותו כתבתם עת הייתם בין החיים ובין הקרובים, בני זוג, ילדים וכן הלאה , להם את מתכוונים להוריש את ממונכם.

עורך דין ירושות הוא גם זה שיבטיח את שלמות המסמך אותו כתבתם וישמור עליו עד הרגע הנכון. היתרון כמובן של עורך דין ירושות, מעבר לידע המשפטי איתו הוא מגיע, כזה שיאפשר לכם לכתוב את הדברים באופן כזה שלא ישתמע לשני פנים, היתרון של עורך דין ירושות כמובן מתבטא, בין היתר, מעצם היותו דמות נטרלית.

הרי, כולנו יודעים עד כמה יחסים בין בני משפחה עלולים להיות שבירים ועדינים. בוודאי לאחר מוות של אדם קרוב. על מנת שלא יתרחשו אירועים אותם הייתם שמחים למנוע, אין ספק כי הקראת הירושה וביצוע החלוקה בידי עורך דין ירושות זה התהליך הנכון שיבטיח את ביצוע המשימה על הצד הטוב ביותר.

מה עליכם לעשות עכשיו

אנחנו, כאן במשרד עורכי הדין 'ערן דוידוב' מחכים לכם. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל זמן שתרצו ולהתחיל בתהליך כתיבת הצוואה. תהליך כתיבת צוואה הוא תהליך שיכול להיות ארוך או קצר תלוי בצרכים של הלקוח. כאמור, אנחנו מדברים על תהליך רגיש שלא כולם יכולים לבצע אותו באותה מהירות.

אנחנו, כאן במשרד עורכי הדין 'ערן דוידוב' ערים לרגישות ולכן מקפידים על הקצאה של כוח אדם איכותי ואנושי שילווה אתכם לאורך התהליך. אנחנו מאמינים כי עורך דין הוא לא רק מי שיודע את ספר החוקים, אלא זה שיודע לתת את המענה הריגשי הנדרש בנוסף למענה המקצועי.

אם אתם מחפשים מי שילווה אתכם לאורך הדרך, אנחנו, כאן במשרד עורכי הדין 'ערן דוידוב' מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל את המענה הנדרש.  

מילון מונחים

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני –

054-4629296
עקבו אחרינו בטוויטר
עקבו אחרינו בפייסבוק
לייעוץ בוואצאפ