עורך דין פלילי בקיסריה

מחפשים עורך דין פלילי בקיסריה? אתם יכולים להפסיק לחפש.

משרד עורך הדין לוליק אסל גאה להיות אחד המשרדים המובילים בתחום המשפט הפלילי בישראל, ולייצג נאמנה חברי כנסת, אישי ציבור ובכירים במשק הישראלי.

למה לבחור בנו?

המשרד שלנו מתמחה בתחום המשפט הפלילי ומודע לחשיבות הרבה של המוניטין שלכם ולכן שם לו למטרה כערך עליון לשמור על פרטיות ודיסקרטיות המיוצגים שלנו. במהלך 20 שנות הפעילות שלנו, ייצגנו את הלקוחות שלנו והובלנו לזיכויים רבים במגוון של שדות בתחום המשפט הפלילי. שמו של המשרד הולך לפניו בתקשורת, במסדרונות בתי המשפט ובתעשייה כמשרד מקצועי , דיסקרטי ואמין שמספק שירות איכות ואישי לכל לקוח ולקוח.

אנו מטפלים במגוון רחב של בעיות, לרבות:

בכל אחד מן התחומים הללו וברבים נוספים, הובלנו עשרות תיקים בהם גיבשנו אסטרטגיית הגנה משפטית מקיפה שהובילה לזכיוי של רבים מהלקוחות שלנו ולטיהור שמם.

חשיבותו של ייעוץ ראשוני מקדים

רבים שוגים וחושבים שתפקיד עורך הדין הפלילי הוא לנהל את ההגנה במהלך המשפט בלבד, אך האמת היא שטיפול נכון מתחיל עוד הרבה קודם. כדי למצות את מלוא הזכויות ולאפשר טיפול משפטי יעיל, חשוב להגיע כבר בשלבים המוקדמים של התהליך המתנהל נגדכם לייעוץ משפטי ראשוני כדי לגבש אסטרטגית הגנה כבר מהשלב הראשון.  בשעה שאתם נמנעים מללכת לייעוץ משפטי בשל המחשבה שאולי לא תתגבש נגדכם תביעה, אתם פוגעים בסיכוי ומאמצי ההגנה שלכם בצורה רצינית ומשמעותית.

אנחנו ממליצים להגיע לפגישת ייעוץ משפטי כבר בשלבים המקדימים ביותר של התהליך, לרבות חקירה במשטרה.

איך אוכל לבחור מבין כל עורכי הדין את המתאים ביותר?

חשוב לזכור שבחירת עורך דין אינה בחירה באיש מקצוע רגיל. בחירה זו היא הרת גורל ויכולה להיות משמעותית לתוצאות ההליך. חשוב לבדוק לעומק את המוניטין של המשרד, היסטוריה של טיפול במקרים דומים וכמובן ללכת לפגישה שבה תכירו את עו"ד יותר טוב ותוכלו לשאול אותו את כל השאלות הרלוונטיות.

עורך דין פלילי לוליק אסל
לייעוץ ראשוני עם לוליק אסל התקשרו054-462-9296או שלחו טופס:

  Comments

  comments

  מילון מונחים

  ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני –

  054-4629296
  עקבו אחרינו בטוויטר
  עקבו אחרינו בפייסבוק
  לייעוץ בוואצאפ